DARMOWY 3 dniowy PLAN ŻYWIENIOWY / 1600 kcal - Flow Mummmy
LIFESTYLE

DARMOWY 3 dniowy PLAN ŻYWIENIOWY / 1600 kcal

Hoho a kto się tego dzisiaj spodziewał?

Ja wiem, że to dopiero połowa wakacji, ale kto jeszcze nie poczuł wakacyjnego flow pt. grille, lodziki, piweczka, ten nie wiem co robi ze swoim życiem.

Ja poczułam, poczuł to też mój żołądek, moje jelita, cera która co chwile budzi mnie jakimś nowym pryszczem, no i oczywiście zbyt mocno opinające się spodnie tudzież bluzeczki. No nie będę kłamać – szału nie ma.

Żeby jednak było jasne, kompletnie nie o te spodnie czy bluzeczki mi chodzi. Mimo, że +3kg na wadze jakieś tam wrażenie na mnie robią, to przyznaję szczerze, że nie wiem czy to efekt opalenizny (jest to bardziej niż prawdopodobne), ale już dawno tak nie lubiłam swojego ciała! Nie zrozum mnie źle, ja je w ogóle dość mocno lubię, dzięki czemu ZAZWYCZAJ o nie dbam (jak z ludźmi – jak kogoś kochamy to dbamy, jak nas wkurza, to olewamy), ale teraz? No Justynko! Szacun!

TUTAJ mam dla Ciebie prezent 🙂 Tak! To 3 dniowy jadłospis, dzięki któremu jakoś łatwiej jest zapanować nad dietą. Jadłospis jest rozpisany na 1600 kcal, czyli sroczko dla osoby, która pracuje za biurkiem, a ze sportów to raczej tylko spacery. Robisz coś więcej? Dorzuć mrożoną kawę (ale nie taką z lodami, bitą śmietaną i polewą toffi, tylko wiesz, no dietetyczną raczej), ewentualnie idź na lody z dzieciakami i będzie super 🙂

JADŁOSPIS 3 dniowy 1600 KCAL

A jeżeli chcesz mieć gotowy jadłospis na 1800 kcal to wejdź TUTAJ i ściągnij LETNI JADŁOSPIS od mojego współpracownika haha

Druga informacja jest taka, że…

tamtarataaaaam!

DZISIAJ RUSZYŁA TOTALNA WYPRZEDAŻ W SKLEPIE ONLINE!

WSZYSTKIE PRODUKTY KUPICIE 50% TANIEJ, I TYLKO PRZEZ TYDZIEŃ.

Od 3.08 wszystkie produkty (z wyłączeniem FIT FLOW BODY BOOK) będą na stałe usunięte ze sklepu.

Dlaczego? No odpowiedź jest prosta… Czasami trzeba pozbyć się czegoś starego, żeby zrobić miejsce na NOWY! Oł jeeee!!!

TUTAJ LINK DO SKLEPU!

 

   Send article as PDF   

Leave a Comment