O MNIE / WSPÓŁPRACA - Flow Mummmy

O MNIE / WSPÓŁPRACA

IMG_8510

Kim jestem?

Kobietą, matką, żoną, przyjaciółką i od maja 2014 roku także BLOGERKĄ. Mam 30 lat i na koncie sukces w postaci trzech wspaniałych synów: Filipa, Bruna i Teodora. Jestem niepoprawną optymistką, totalnie zakręconą na punkcie pozytywnego myślenia. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, uwielbiam nowe wyzwania, bo to właśnie dzięki nim jestem w stanie się rozwijać i wciąż uczyć nowych rzeczy.

Pan MĄŻ? On ogarnia wszystko co się dzieje na stronie, na grafice zaczynając, a na zdjęciach i video kończąc. Przede wszystkim jednak ogarnia mnie, a to bardzo dużo. Brawa dla niego!

Na blogu poruszamy tematy trudne, nieszablonowe, ale też takie związane z zupełnie przyziemnymi sprawami. Stronę charakteryzuje bezpośredni, humorystyczny styl dzięki któremu czytelnicy czują się swobodnie i nie boją się podejmować dialogu.. Dumna jestem, że pomimo poruszania często tematów kontrowersyjnych, kobiety nie walczą ze sobą tylko okazują sobie zrozumienie, nawet wtedy kiedy mają odmienne poglądy na dany temat.

Nasz blog znalazł się w najbardziej znanym rankingu najbardziej wpływowych blogerów, czyli w RANKINGU KOMINKA 2015 w kategorii Nadzieje Blogosfery.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Świetnie! Napisz do nas,  a razem wymyślimy jak zainteresować czytelnika Twoim produktem. Pamiętaj jednak, że nie reklamujemy rzeczy które nam się nie podobają, oraz nie pracujemy za barter. W końcu trójka dzieci musi coś jeść 🙂

Napisz – razem ustalimy cele naszej współpracy. Nasz adres to JUSTYNA@FLOWMUMMY.PL

Poniżej aktualne statystyki wg Google Analytics (LIPIEC 2016):

Zrzut ekranu 2016-08-02 o 16.06.28

 

 

Ranking HASH.FM

 

Zrzut ekranu 2016-06-08 o 21.04.35

Według raportu Sotrender, mój Fanpage na Facebook’u posiada jednych z najbardziej zaangażowanych użytkowników w branży “Rodzicielstwo” – to dowód na to, że moja strona skupia realnych, fantastycznych ludzi i budzi zaufanie.

Zrzut ekranu 2016-08-02 o 16.09.17

Pełne raporty Google Analytics oraz Sotrender wysyłam mailowo na życzenie.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości