Błagam Cię o pomoc... - Flow Mummmy
LIFESTYLE

Błagam Cię o pomoc…

Chciałam wymyślić jakąś historię. taki content marketing, przecież znam się na tym, na tym zarabiam, jaram się tematem.

Chciałam wymyślić coś, co skłoni Cię do pomocy, do podarowania czegoś od siebie.

Cały dzień myślałam o tym tekście.

Cały dzień zastanawiałam się jak to „zareklamować”.

Tak, pomoc też trzeba ubrać w dobrą reklamę, bo przecież nikt nie lubi dawać czegoś swojego. Trzymamy się kurczowo swoich portfeli, dbamy o to co mamy. Logiczne. Za ciężko zapieprzamy, żeby ot tak oddawać. Rozumiem, szanuję. Z drugiej jednak strony, kim będziemy, jeżeli nie będziemy dbać o siebie nawzajem? Jako ludzie? Jako społeczeństwo?

Ludzie nie lubią prosić o pomoc. Wstydzą się, chcą myśleć, że sami sobie poradzą. Czy tylko ja mam wrażenie, że to totalna głupota? Przecież żyjemy razem, totalnie razem. Mijamy się codziennie w sklepach, autobusach, urzędach, szkołach. Jesteśmy jednością, czy tego chcemy czy nie, i  naszym obowiązkiem jest sobie pomagać. Nie! Jakim obowiązkiem! Przywilejem! Mamy to szczęście, że możemy pomóc, gdy druga osoba tego potrzebuje.

Dorota jest mamą. Jak MY.

Ma dwójkę dzieci, męża, dom i świadomość, że jeżeli jej nie pomożemy, to po prostu umrze. Nie zobaczy jak dorastają jej dzieci. Nie pogada z córką o chłopakach, nie zobaczy zakochanego syna. Nie będzie mogła być przy nich, kiedy zostaną rodzicami. To wszystko ją ominie – matura, randki, studia, egzaminy, śluby, wnuki. Ja wiem, że Ty jeszcze pewnie o tym nie myślisz. Wiem, bo sama mam w głowie, że to jeszcze w cholerę czasu. Tyle, że to bzdura. To już za chwilę, za moment. Na samą myśl, że mogłoby mnie zabraknąć… Nie chcę, żeby moje dzieci musiały być wtedy same. Nie chcę, żeby dzieci Doroty przez to przechodziły.

https://www.siepomaga.pl/dorota-sobczak

Tu znajdziesz wszystkie informacje. Wpłać tyle ile chcesz, tyle ile możesz. Niech to będzie 10 zł, 20, 100, 500. Nie wiem. Tyle, na ile Cię stać. Ja wiem, że w porównianiu z 2 milionami, które są potrzebne, te kwoty wydają się maleńkie i nic nieznaczące. Wiem! Ale to właśnie w całej grupie jest siła! Kuźwa! Razem możemy uratować życie! Czy może być coś piękniejszego?!

 


www.pdf24.org    Send article as PDF   

Leave a Comment