"Schudnij do lata!" – tak, to jest możliwe! - Flow Mummmy
LIFESTYLE

“Schudnij do lata!” – tak, to jest możliwe!

Ile potrzebujesz schudnąć? Standardowe 5 kg? 2? A może niestety “nazbierało Ci się” trochę i ta liczba jest ciut wyższa? Kochana! Zdążysz! Na luzaku!

Niestety, ale już na samym początku będę musiała Cię zmartwić: to nie waga jest Twoim problemem. Kompletnie nie. Wiem wiem, zdążyłaś się oburzyć 13 razy po przeczytaniu tego zdania. I ja to rozumiem! My, kobiety, wychowane w czasach, kiedy o zdrowym odżywianiu nikt nie uczył, nikt nie mówił, no chyba, że pisano w gazetach o dietach 1000 kcal, mamy totalnie zaburzony obraz tego, jak takie “odchudzanie” wyglądać powinno. Dieta MŻ? No spoko, ale ja mam w nosie jedzenie małych ilości. Kocham jeść! Kocham uczucie bycia najedzoną, na myśl o głodzie włosy na rękach stają mi dęba (gdyż na nogach golę – wiadomo).

Coś Ci pokażę… Przeczytaj to uważnie. (tak, to strona z mojego Fit FLOW Booka)

No dobra, ale jak się to ma do tego, że chcesz (prawdopodobnie, skoro to czytasz) schudnąć do lata?

A gdybym Ci powiedziała, że to nie do końca o te kilogramy chodzi? Że ważąc tylko 2-3 kg mniej, możesz czuć się w swoim ciele o 200-300 % lepiej? Że możesz chodzić najedzona pysznym jedzeniem, a wieczorem myśleć “matko! jak ja zmieszczę jeszcze jeden posiłek?!”, a później siadać do najlepszego serniczka świata?

Fit FLOW Book, to nie do końca ebook o odchudzaniu. To ebook o naprawie relacji ze swoim ciałem, o naprawie relacji z jedzeniem! Przecież każdy kocha jeść! I wspaniale! Jedzenie to najszybszy sposób poprawy nastroju, “umilacz” czasu i w ogóle przyjemność sama w sobie. Trzeba wiedzieć tylko co i ile jeść!

Założenie jest proste: wybierasz 4 przepisy z 40 dostępnych w Fit FLOW Booku i z nich tworzysz codziennie jadłospis. Ideałem będzie, jeżeli wcześniej obliczysz swoje zapotrzebowanie, żeby wiedzieć czy taka ilość nie będzie dla Ciebie ZA MAŁA. TAAAK! Bo jeżeli jesteś osobą wysoką, wysportowaną, to sorry, ale 1600 kcal to nic!

Zrozumiesz też dlatego ćwiczenia są ważne i jak je pokochać (uwierz, nie istnieje człowiek, który na początku przygody ze sportem go kochał, no po prostu nie! A znajdź takiego, który sport uprawia i go nienawidzi… nie ma szans 🙂 ). Albo dlaczego od ćwiczeń ważniejsza jest codzienna aktywność (i co to właściwie jest).

Może sprawdź ostatnie relacje dziewczyn, które wdrożyły Fit FLOW Book w swoje życie, a zrozumiesz, że warto 🙂 To są tylko niektóre wiadomości, które udało mi się dzisiaj zebrać 🙂 I żeby było jasne:

EBOOK jest dostępny od 6.05!!!!

A wiesz co jest najważniejsze? Nie to, że te dziewczyny w końcu zaczęły chudnąć. Że nie chodzą już głodne i wiecznie wkurzone, z wielkimi wyrzutami sumienia.

NAJWAŻNIEJSZE JEST TO, ŻE KAŻDA Z NICH JEST Z SIEBIE TURBO DUMNA! ŻE W KOŃCU NAPRAWIAJĄ SWOJE RELACJE Z CIAŁEM I JEDZENIEM!

No nie mogło być lepiej!!!

I teraz ważne info!

Od teraz, do końca Dnia Mamy 😀 (czyli do 23:59 26.05.2019) Fit FLOW Booka kupisz w specjalnej CENIE!

Tak, promeczka z okazji dnia mamy została włączona!

ENJOY!

TUTAJ LINK DO SKLEPU

 

   Send article as PDF   

Leave a Comment