Najlepsze seriale NETFLIXA (aktualizacja!) - Flow Mummmy
LIFESTYLE

Najlepsze seriale NETFLIXA (aktualizacja!)

Czy powinnam zacząć (znowu!) od tego, że jestem totalną fanką seriali? Uwielbiam je do tego stopnia, że kiedy widzę ile trwa standardowy film, to na samą myśl, że musiałabym poświęcić 2 godziny, żeby dowiedzieć się kto z kim, po co i dlaczego, odechciewa mi się. I to konkretnie.

Jako, że trochę jestem takim samozwańczym specjalistą od Netflixa, to znajdziecie moje ostatnie hity. W sumie do kilku z nich musiałam odświeżyć sobie pamięć, bo tak dawno je skończyłam, ale to świadczy tylko o tym, że jeszcze niedawno było lato i czasu na seriale brakowało. Jesienią nikogo nie szokuje łyknięcie całego sezonu w 3 dni…

1. GREAT NEWS.

To jest mój ostatni hit! Ten serial jest tak zabawny! I nawet nie mówię tutaj o głównych bohaterkach, co drugoplanowym Chucku! Naprawdę dawno tak się nie uśmiałam! I to w głos! Jeden odcinek trwa jakieś 25 minut, więc nie zabierze dużo czasu, a zrelaksuje jak mało co! A i gra tam Nicole Richie, a ja jestem w niej zakochana bez pamięci (odkąd “zerwała” z Paris hahaha). (dostępny na NETFLIX)

2. BODYGUARD.

Świetny serial polityczny. Jedyny minus – główny aktor, który oprócz tego, że gra średnio dobrze, to jeszcze zawodzi szkockim akcentem, który umówmy się, z cudownym brytyjskim, ma niewiele wspólnego. No i żenujące sceny seksu. Tak teraz pisząc to, zastanawiam się dlaczego w ogóle go oglądałam, ale to tylko świadczy o tym, że mimo wszystko, serial jest świetny. (dostępny na NETFLIX)

3. SZKOŁA DLA ELITY.

Połączenie “Plotkary”, “Domku z papieru” i “13 powodów”. Serial opowiada o nowych uczniach z pewnej elitarnej szkoły. Romans, śmierć i świetni aktorzy z hitu “La casa de papel”. (dostępny na NETFLIX)

4. SAFE.

Pamiętacie serial “Dexter” – ależ to była poryta seria 🙂 Nie mniej jednak aktor, który gra w obu serialach, jest tutaj głównym atutem.

Serial “Safe” opowiada historię zaginięcia dziewczyny – córki głównego bohatera, który jest samotnym ojcem. Nagle okazuje się, że wszyscy których zna, skrywają jakieś tajemnice, a afera goni aferę. (dostępny na NETFLIX)

5. SEVEN SECONDS

Ależ to jest dobry serial… Tu nie ma ewidentnie dobrych postaci, ani czarno-białych historii. To nie jest serial z szybką strzelanką, seksem za rogiem i milion dolarów na koncie. Ale jest genialny. Zapomniałam, ze aż tak dobry! (dostępny na NETFLIX)

6. YOU

To chyba jednak faworyt całego zestawienia. Ja nawet nie chcę mówić o czym on jest, bo boję się, że Ci odbiorę całą frajdę z oglądania! Ciekawostką jest, że praktycznie przez połowę filmu słychać narrację głównego bohatera. Od grudnia serial będzie dostępny na NETFLIX, i uwierz mi – jest na co czekać!

Tak, dobrze widzisz. To Dan z “Plotkary” 😀

Poprzednie listy TUTAJ i TUTAJ.

   Send article as PDF   

Leave a Comment