Ulubieńcy maja (Wdychamy hel!), czyli nowy VLOG! - Flow Mummmy
LIFESTYLE

Ulubieńcy maja (Wdychamy hel!), czyli nowy VLOG!

Hahah ależ ja się wkręciłam w jutubową rzeczywistość.

Mam nadzieję, że dzięki temu zbliżymy się trochę do siebie. Tak, bo to o Ciebie mi tutaj chodzi.

Musisz zrozumieć, że ja na swoim blogu czuję się jak w domu. Jest mi miło, ciepło i wygodnie. I bardzo bym chciała, żebyś i Ty się tutaj czuła dobrze, żebyś mnie poznała. Nie ma co się oszukiwać słowo pisane to jedno, ale często wyobrażenie „ludzi z neta” jest zupełnie inne od rzeczywistości.

Czekam na info od Ciebie czy ta forma „kontaktu” Ci się podoba 🙂 Aaaa i koniecznie zasubskrybuj mój kanał (klikając TUTAJ w ikonkę 🙂 )


Create PDF    Send article as PDF   

6 komentarzy

  • Pamiętasz jak to było, kiedy urodził się Teodor? Dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Kiedy urodzi się dzidziuś Hubert bedzie miał niecałe 2,5 roku. Myślę teraz o takich przyziemnych sprawach np. Jak będę kąpała jednego, to co wtedy z drugim, i który ma być pierwszy. Mąż raczej nie będzie jeszcze w domu o tej godz. Albo myślę o takim wózku jak miałaś, ale Twój jest w ch… drogi. Będziemy spali w czwórkę w jednym pokoju, Hubert nie śpi zbyt dobrze, nadal budzi się w nocy, chce przyjść do nas, a co będzie jak maluch zacznie płakać i będzie Go ciągle budził? No i (!) jeśli maleństwo będzie miało takie kolki jak Hubert? Cały dzień i noc na rękach? Jaki miałaś plan dnia?

    • hmmm wiesz co… pamiętam, że przed urodzeniem Edka, Brusio dostał swój pokój. Jak kłądłam spać sama dzieci? Najpierw Edka, później Brusia (Edzio szybciej zasypiał). No bugaboo masakrycznie drogi, ale cudowny! Nie mniej jednak jest dużo podwójnych w spoko cenie 🙂 Jak będzie miało kolki? To zaciszniesz zęby i to przeżyjesz, dzień za dniem. To Twoja rodzina, Twoje dzieci i uwierz mi, na bank wymyślicie swój system 🙂

Leave a Comment