5 zmian w życiu, do wprowadzenia od zaraz! (vlog + nowa fryzura!) - Flow Mummmy
LIFESTYLE

5 zmian w życiu, do wprowadzenia od zaraz! (vlog + nowa fryzura!)

Ok, nie ma co ukrywać, jestem najgorszą jutuberką świata, ale… co zrobić skoro to lubię?! 😀

Mam nadzieję, że Wam się spodoba, oczywiście miejcie na uwadze, że dawno tego nie robiłam (w sensie vlogowałam!), byłam zestresowana, itp. 🙂

Pamiętajcie o kciuku w górę i subskrypcji kanału! <3

 


PDF Creator    Send article as PDF   

7 komentarzy

  • Aaa mega! Chłonę Twój optymizm jak gąbka!
    Vloguj Kochana, im więcej tym może coś z sobą zrobię 😀 :*

  • Mam wrazenie, jakbysmy byly kumpelami. Dzięki za vlog! Czekam na kolejny! Ogladam Cię z przyjemnoscią!

  • Flow, filmik mi się mega podoba! Fajne rady, bardzo cenne. Super się Ciebie (Was) ogląda, czekam na kolejne filmiki 🙂 mam 2 pytania. 1. co robisz, że masz takie piękne białe zęby? wybielałaś je czymś może? 2. jaki masz blender do koktajli i czy go polecasz? zastanawiam się nad kupnem, ale tyle tego jest na rynku, że nie wiem co wybrać..zależy mi aby był mocny i mielił ziarna i orzechy. pozdrawiam!

  • Hej! Twoja energia mnie zaraża – dziękuję.
    Ja także wstaję wcześniej. Mam wtedy czas żeby poćwiczyć wziąć spokojnie prysznic gdy wszyscy jeszcze śpią zrobić makijaż śniadanko i dopiero budzę dzieci i męża o 6:30. A sama wstaję kwadrans przed 5. Po całym dniu nie mam siły na ćwiczenia dlatego zaczynam od nich rano. A w ciągu dnia -„mamo! Mamo!” i się nie da ćwiczyć przy małych dzieciach. Dzieciaki kładę przed 21 i mam także czas dla siebie ale spędzam go raczej relaksując się np. maluję paznokcie i przygotowuję prasuję garderobę na rano żeby nie było „Jezu gdzie moja bluzka!” i o 22 kładę się spać.
    Pozdrawiam serdecznie

Leave a Comment